[:ru]Google за год вывела более 19 миллиардов долларов в оффшоры — Bloomberg[:ua]Google за рік вивела понад 19 мільярдів доларів у офшори – Bloomberg[:]

Обсяг виведених подібним способом коштів у 2016 році став на 7% вищим, аніж минулого року.

[:ru]

Американская корпорация Google в 2016 году перевела 15,9 миллиарда евро (19,2 миллиарда долларов) на счет оффшорной фирмы, зарегистрированной на Бермудских островах, чтобы с помощью легальной схемы уклониться от уплаты многомиллиардных налогов.

Во избежание налогообложения большей части своей международной прибыли Google использует две схемы, которые получили неформальное название “двойной ирландский и нидерландский сэндвич”. Корпорация через ирландскую “дочь” переводит доходы на счет фирмы в Нидерландах, а оттуда средства поступают в оффшорную компанию на Бермудах, которая принадлежит другой зарегистрированной в Ирландии компании.

“Мы платим все налоги и соблюдаем налоговое законодательство в каждой стране, в которой работаем по всему миру. Мы, как и раньше, привержены делу способствования развитию онлайн-экосистемы”, – говорится в заявлении представителя Google.

[:ua]

Американська корпорація Google в 2016 році перевела 15,9 мільярда євро (19,2 мільярда доларів) на рахунок офшорної фірми, зареєстрованої на Бермудських островах, щоб за допомогою легальної схеми ухилитися від сплати багатомільярдних податків.

Для звільнення від оподаткування більшої частини свого міжнародного прибутку Google використовує дві схеми, які отримали неформальну назву “подвійний ірландський і нідерландський сендвіч”. Корпорація через ірландську “дочку” переводить доходи на рахунок фірми у Нідерландах, а звідти кошти надходять в офшорну компанію на Бермудах, що належить інший зареєстрованій в Ірландії компанії.

“Ми платимо усі податки і дотримуємося податкового законодавства в кожній країні, в якій працюємо у всьому світі. Ми, як і раніше, прихильні справі сприяння розвитку онлайн-екосистеми”, – йдеться в заяві представника Google.

[:]