Google ВІДКРИВАЄ ДАНІ ПРО ПЕРЕСУВАННЯ ЖИТЕЛІВ 131 КРАЇНИ СВІТУ

Компанія хоче допомогти урядам різних країн проконтролювати, як люди дотримуються карантинних дистанцій.

Компанія хоче допомогти урядам різних країн проконтролювати, як люди дотримуються карантинних дистанцій.

Від сьогодні компанія Google відкриє доступ до даних про пересування людей зі 131 країни світу. Мета – допомогти урядам різних країн перевірити, як люди дотримуються вимог дистанціювання на тлі поширення коронавірусу COVID-19.

Звіти про пересування користувачів будуть розміщені на окремому веб-сайті, також будуть показані «тенденції руху протягом часу за географічною ознакою».

«Тенденції» будуть показувати збільшення або зменшення відвідин таких місць, як парки, магазини, місця проживання та місця роботи, повідомляють у дописі Джен Фіцпатрік, директор компанії Google Maps, та очільник відділу охорони здоров’я Google Карен Десалво.

«Ця інформація може допомогти чиновникам зрозуміти зміни в пересуванні громадян, на основі яких можуть бути зроблені рекомендації щодо робочого часу або для інформування сервісів що надають послуги доставки», – повідомляє компанія.

У компанії наголосили, що використовуватимуться анонімні дані користувачів, що активували свою історію місцезнаходжень. Особисту інформацію, наприклад, контакти, надавати не будуть.

Уряди багатьох країн замовили електронний моніторинг руху своїх громадян з метою обмежити поширення коронавірусу. В Європі та США деякі технологічні фірми вже почали обмінюватися анонімними даними зі смартфонів для кращого контролю поширення спалахів захворювання.

Навіть Німеччина, що схильна до повної конфіденційності, розглядає можливість використання програм для смартфонів, що відслідковують місцезнаходження.