Голову міськрайонного суду та адвоката викрито у шахрайстві

За сприяння у вирішенні цього питання зловмисники зажадали отримати 6 тис. доларів США.

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури викрито голову міськрайонного суду однієї з областей України та адвоката, які за попередньою змовою організували шахрайську схему заволодіння чужим майном.

Як встановлено в ході слідства, голова міськрайонного суду однієї з областей України та адвокат, змовившись між собою, організували шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадянина за нібито прийняття позитивного судового рішення щодо поновлення строку для пред’явлення виконавчого документу.

За сприяння у вирішенні цього питання зловмисники зажадали отримати 6 тис. доларів США, що становило близько 10% від суми позову. У ході контролю за вчиненням злочину задокументовано одержання фігурантами частин обумовленої суми у розмірі 81 тис. гривень шляхом переказу коштів на банківський рахунок та 08.07.2021 на одержанні останньої частини коштів у розмірі 2500 доларів США вказаних осіб викрито.

У службових приміщеннях суду, а також за місцем проживання фігурантів проведено обшуки. Наразі вказаним особам повідомлено про підозру та вирішується питання щодо обрання запобіжних заходів.Викрито правопорушення прокурорами спільно зі слідчими ТУ ДБР, розташованого у м. Києві за оперативного супроводження ГОУ ДБР, інфорсмує Пресслужба Київської міської прокуратури.