Головним тренером збірної України став Олександр Петраков

До сьогодні Петраков протягом трьох місяців був виконувачем обов’язків головного тренера збірної. Упродовж цього часу команда не програла жодного матчу.

Учора на засіданні Виконком Української асоціації футболу затвердив Олександра Петракова головним тренером національної збірної України. Про це повідомили на офіційному сайті УЄФА.

“… я абсолютно переконаний, що Олександр Васильович Петраков своєю роботою та результатами повністю заслужив зміну формального статусу на чолі збірної. У зв’язку із цим, враховуючи рішення Комітету національних збірних команд УАФ, я вношу пропозицію щодо призначення Петракова Олександра Васильовича головним тренером національної збірної команди України з футболу на строк до 30 грудня 2022 року”, — звернувся до членів Виконкому УАФ президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко.

Він додав, що Петракову в ніч із 16-го на 17 серпня довірили прийняти збірну у важкий період кваліфікації — коли в активі в неї було три очки після трьох матчів. Проте за цей час команда не програла жодного матчу, звела до нічиєї поєдинок проти чинного чемпіона світу, збірної Франції, та виборола дві ключові виїзні перемоги над прямими конкурентами — збірними Фінляндії та Боснії і Герцеговини.

Члени Виконкому УАФ підтримали цю пропозицію одноголосно.

У 2009 році Олександра Петракова було визнано Заслуженим тренером України. Він став чемпіоном світу U-20 (2019), півфіналістом чемпіонату Європи U-19 (2018).

З 2019 року Петраков — заслужений працівник фізичної культури і спорту України (2019). Із 17.08.2021 по 17.11.2021 — виконувач обов’язків головного тренера збірної України. Провів на чолі збірної України 7 матчів (2021). Учасник відбірного турніру ЧС-2022 (5 матчів).

Читайте нас у telegram!

Фото Павла Кубанова