Головні новини України на 20:00

Підписуйтесь на нас у telegram

Про це повідомляє Кий-інфо.

  1. Велика Британія розглядає можливість постачання Києву британських танків Challenger 2. Про це повідомляє Sky News. Вже “протягом декількох тижнів” ведуться переговори про постачання ЗСУ певної кількості основних бойових танків британської армії Challenger 2.

2. На кордоні з Білоруссю ситуація лишається контрольованою, але «напруженою». Повідомив речник ДПСУ Демченко. «Білорусь продовжує посилювати свій кордон з нами, як вони зазначали, начебто ми несемо їм загрозу. Ми бачимо нагнітання з боку Білорусі та Росії їхніми спільними навчаннями».

3.Російська нафта марки Urals торгується по $37,8 за барель. Це більш ніж наполовину менше за світову ціну на Brent ($78,6), і набагато нижче за введену країнами G7 стелю в $60, — Bloomberg.

4. В уряді Німеччини поки що не планують постачати танки «Leopard 2» в Україну. Про це повідомив представник уряду ФРН на брифінгу.

5. Італія не ухвалить рішення про постачання нової зброї в Україну до лютого через політичну напруженість, — La Repubblica.

6.Майстри з Петриківки Дніпропетровської області розмалювали військовий гелікоптер і спорядження для ЗСУ. Така ідея виникла, коли бійці відвідали Петриківську громаду