Голові Миколаївської ОДА пропонували хабар у розмірі 2,5 млн. гривень

За словами голови обласної державної адміністрації, гроші йому пропонував директор комунального підприємства «Миколаївський міжнародний аеропорт». Очільник області від грошей відмовився.

Про спробу передати хабар голові Миколаївської обласної державної адміністрації Олексію Савченку повідомив  офіційний сайт Миколаївської ОДА. Йшлося про те, що директор «Миколаївського міжнародного аеропорту» пропонував Савченку хабар у розмірі 2,5 млн. гривень. За це голова обладміністрації, начебто, мав продовжити з ним трудовий контракт та залишити на посаді директора підприємства.

«Директор аеропорту прийшов до службового кабінету посадовця пізно увечері 28 грудня. Спочатку намагався дати Савченку першу части хабара – 700 тисяч гривень. Правоохоронці затримали його «на гарячому» під час передачі грошей. Зараз директор аеропорту знаходиться під вартою в ізоляторі тимчасового тримання. Йому загрожує від 4 до 8 років позбавлення волі з можливою конфіскацією майна»,- йдеться у повідомленні.

Голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко на брифінгу 29 грудня зазначав, що взяти хабар йому не дозволили моральні цінності. «Цей випадок є для мене неприємним. Цей випадок для мене є особистою образою. Цей випадок настільки зухвалий, настільки підлий, що я не можу навіть коментувати», – сказав  він.

Нагадаємо очільник Миколаївської області має скандальну репутацію. Його звинувачували у банкрутстві «Авант-Банку», а ще у тому, що він купив собі посаду глави ОДА.