[:ru]Главе Николаевской ОГА предлагали взятку в размере 2,5 млн. гривен[:ua]Голові Миколаївської ОДА пропонували хабар у розмірі 2,5 млн. гривень[:]

За словами голови обласної державної адміністрації, гроші йому пропонував директор комунального підприємства «Миколаївський міжнародний аеропорт». Очільник області від грошей відмовився.

[:ru]

О попытке передать взятку главе Николаевской областной государственной администрации Алексею Савченко сообщил  официальный сайт Николаевской ОГА.  Сообщалось, что директор «Николаевского международного аэропорта» предлагал чиновнику взятку в размере 2,5 млн. гривен. За это глава администрации, якобы, должен был продлить с ним трудовой контракт и оставить его в должности директора предприятия.

«Директор аэропорта пришел в служебный кабинет чиновника поздно вечером 28 декабря. Сначала пытался дать Савченко первую части взятки  – 700 тысяч гривен. Правоохранители задержали его «на горячем» во время передачи денег. Сейчас директор аэропорта находится под стражей в изоляторе временного содержания. Ему грозит от 4 до 8 лет лишения свободы с возможной конфискацией имущества», – говорилось в сообщении.

Глава Николаевской ОГА Алексей Савченко на брифинге 29 декабря отметил, что взять взятку ему не позволяют моральные ценности. «Этот случай для меня неприятный. Этот случай для меня личное оскорбление. Этот случай настолько дерзкий, настолько подлый, что я не могу даже комментировать его»,  – сказал он.

Напомним, глава Николаевской области имеет скандальную репутацию. Его обвиняли в банкротстве «Авант-Банка» и в том, что он купил себе пост главы ОГА.

[:ua]

Про спробу передати хабар голові Миколаївської обласної державної адміністрації Олексію Савченку повідомив  офіційний сайт Миколаївської ОДА. Йшлося про те, що директор «Миколаївського міжнародного аеропорту» пропонував Савченку хабар у розмірі 2,5 млн. гривень. За це голова обладміністрації, начебто, мав продовжити з ним трудовий контракт та залишити на посаді директора підприємства.

«Директор аеропорту прийшов до службового кабінету посадовця пізно увечері 28 грудня. Спочатку намагався дати Савченку першу части хабара – 700 тисяч гривень. Правоохоронці затримали його «на гарячому» під час передачі грошей. Зараз директор аеропорту знаходиться під вартою в ізоляторі тимчасового тримання. Йому загрожує від 4 до 8 років позбавлення волі з можливою конфіскацією майна»,- йдеться у повідомленні.

Голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко на брифінгу 29 грудня зазначав, що взяти хабар йому не дозволили моральні цінності. «Цей випадок є для мене неприємним. Цей випадок для мене є особистою образою. Цей випадок настільки зухвалий, настільки підлий, що я не можу навіть коментувати», – сказав  він.

Нагадаємо очільник Миколаївської області має скандальну репутацію. Його звинувачували у банкрутстві «Авант-Банку», а ще у тому, що він купив собі посаду глави ОДА.

[:]