Голова Нацполіції України та командувач Сил внутрішньої безпеки Катару обговорили питання співпраці

Під час зустрічі, сторони торкнулися питання підготовки проведення Чемпіонату Світу з футболу FIFA-2022 в Катарі.

Однією з ключових тем обговорення очільників правоохоронних органів, стало забезпечення правопорядку під час проведення спортивних змагань.

Під час зустрічі голова Національної поліції України Ігор Клименко та командувач Сил внутрішньої безпеки, заступник Секретаря Міністерства внутрішніх справ Катару Абдулазіз бін Фейсал бен Мохаммед Аль Тані обговорили двостороннє співробітництво між країнами в запобіганні, виявленні, припиненні та розслідуванні кримінальних правопорушень.

Особливу увагу голови правоохоронних відомств зосередили на протидії організованій та наркозлочинності, підтримці безпеки кіберпростору, інформує сайт МВС України.

Приєднуйтесь до нашого телеграм каналу https://t.me/kyiinform

Також Ігор Клименко підкреслив, що українська поліція має досвід у забезпеченні правопорядку під час проведення спортивних змагань. Він згадав 2012 рік, коли вітчизняні полісмени забезпечували правопорядок під час Чемпіонату Європи з футболу. 

“В разі необхідності ми готові поділитися своїми напрацюваннями у сфері забезпечення публічної безпеки та порядку під час проведення футбольного свята у вашій країні”, – наголосив голова Нацполіції.

Фото: mvs.gov.ua