ГОЛОВА ХЕРСОНСЬКОЇ ОДА ОЧОЛИВ УКРОБОРОНПРОМ?

Нове можливе призначення чиновник поки не коментує

На посаду голови ДК «Укроборонпром» призначено голову Херсонської ОДА Юрія Гусева, про це повідомляє шеф-редактор видання LB.ua Соня Кошкіна у своєму телеграм каналі.

Вона інформує, що рішення про призначення Гусєва вже прийнято остаточно і  наразі йде оформлення посадових документів. Вже у  ввечері Гусєва повинні  представити колективу, наскільки це зараз можливо.

“Юрій Гусєв очолив” Укроборонпром “. Рішення прийнято остаточно, зараз оформляються документи, о п’ятій вечора буде щось на зразок невеликого представлення колективу”, – написала Кошкіна

Сам Гусєв, у коментарі у «Фейсбук», не підтвердив, але й не спростував інформацію про своє можливе призначення, але відзначив, що він мав досвід обговорення з Головою держави проблему  реформування ОПК та питання посилення усього сектору національної безпеки та оборони.

«Останні кілька днів в ЗМІ та соціальних мережах поширюється інформація про моє можливе переведення на посаду генерального директора державного концерну «Укроборонпром». Вже наголошував багато разів про те, що я є частиною команди Президента України Володимира Зеленського і саме він визначає моє місце роботи. Так, ми дійсно кілька разів обговорювали з Главою держави питання реформування ОПК і посилення усього сектору національної безпеки та оборони, в тому числі під час військових навчань у вересні цього року в Херсонській області. Я ж готовий відзвітувати за кожен день своєї роботи на посаді голови Херсонська обласна державна адміністрація, пишаюсь тими напрацюваннями і результатами, які вдалось досягнути нашій команді та дякую кожному за підтримку у розвитку рідної Херсонщини!» – написав Гусєв на свої сторінці.