Голова Фонду держмайна Сенніченко пішов у відставку

Після відставки він має намір відпочити щонайменше два місяці.

Голова Фонду держмайна (ФДМ) України Дмитро Сенніченко заявив про відставку за власним бажанням. Про це він повідомив на пресконференції 18 листопада.

«Це моє особисте бажання та мої плани», — пояснив Сенніченко. Він додав, що спочатку планував працювати на цій посаді близько двох років. За його словами, йому вдалося досягти основних поставлених завдань: забезпечити стабільність процесів у ФДМ, створити команду, перевести процеси в електронний вигляд і «закріпити покращення законами та нормативними актами».

Глава ФДМ запевнив, що рішення про відставку не пов’язане з аукціоном з продажу «Більшовика». Сенніченко додав, що після подання заяви він зустрічався з президентом та прем’єром. Його заяву вже зареєстрували в парламенті.

За словами джерел, одна з головних причин відставки – це «невдоволення окремих представників політикуму приватизацією, яка успішно стартувала, але може своєрідно вплинути на рейтинги влади». Ці повідомлення досі не мають офіційного підтвердження чи спростування.

Як керівник ФДМ Сенніченкові неодноразово The page, при ньому почалася приватизація спиртзаводів; а київський «Електронмаш» продали за 970 млн грн – майже в 15 разів дорожче за стартову ціну.

Читайте нас у telegram!

Фото: Інтерфакс-Україна