ГОДІ КАРАНТИНИТИ, ПОЛЬЩА ПОНОВЛЮЄ ВИДАЧУ ВІЗ ДЛЯ СЕЗОННИХ ПРАЦІВНИКІВ

Пакуємо чемодани, Польща запрошує збирати ягоди

Відчувається сарказм? Та власне, сарказм відчувається на сайті Республіки Польської, звісно велика вдячність за можливість заробити якісь кошти в родину, але чому вибірковість “візи для сезонних працівників”?, – обурюються в мережі.

Повідомляємо, що з 4 травня консульські установи в Україні поновлюють видачу віз. У початковий період прийматимуться лише документи з метою отримання віз для виконання сільськогосподарських та садівничих робіт, а також міжнародних перевезень, – йдеться на сайті.

Повідомляємо, що з 4 травня консульські установи в Україні поновлюють видачу віз. У початковий період прийматимуться лише документи з метою отримання віз для виконання сільськогосподарських та садівничих робіт, а також міжнародних перевезень.

У звязку із цим від 30 квітня заявники, які мають відповідні підтверджуючі документи про виконання сільськогосподарських та садівничих робіт, а також міжнародних перевезень можуть зараєструватися для подачі документів на візу в електронній системі e-konsulat.

Прийом заявників з іншою метою ніж отримання робочої візи з вищеперерахованих категорій, навіть при умові актуальної зареєстрації та наявності всіх необхідних документів здійснюватись не буде.