Главі Держаудиту вручили підозру у незаконному збагаченні

Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро повідомили про підозру голові Державної аудиторської служби Лідії Гавриловій.

Голову Державної аудиторської служби Лідію Гаврилову підозрюють у незаконному збагаченні в розмірі близько 10 мільйонів гривень та декларуванні недостовірних даних.

За даними слідства, Гаврилова упродовж 2015-2017 років отримала у власність активи, законність набуття яких не підтверджена доказами, та вартість яких, значно перевищує її законні доходи.

Зокрема, йдеться про квартиру та два паркомісця у Києві, позашляховик, дороговартісні меблі, техніку, золоті зливки та готівку на суму 112,8 тис. доларів США та 8,5 тис євро. Які відшукали та вилучили детективи НАБУ під час обшуку у квартирі, за місцем проживання чиновниці.

Крім того, як зазначають детективи бюро, Гаврилова внесла завідомо недостовірні відомості до щорічних е-декларацій за 2015 (понад 2,86 млн. грн.) та 2016 роки (понад 4,67 млн. грн.).

Повідомляється, що чиновниця вказала недостовірну вартість квартири, що належить їй у місті Києві – 1,06 млн. грн. замість фактичних майже 2,74 млн грн.

Також глава Держаудиту не внесла в декларацію автівку та два паркомісця, власником яких є її колишній чоловік.

Слідство вважає, що Гаврилова вдалася до таких дій умисно, щоб  приховати своє реальне майнове становище.