Генпрокурор Ірина Венедіктова підписала повідомлення про підозру заступнику голови Харківської облради

Кримінальне провадження зареєстроване на самому початку 2021 року і весь цей час тривало слідство, детективи й прокурори збирали докази у процесуальний спосіб.

Про це очільниця Генеральної прокуратури написала на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, інформує kyiinfo.

Інформую суспільство про те, що мною були підписані повідомлення про підозру заступнику голови Харківської обласної ради та адвокату“, – заявила Ірина Венедіктова.

Кримінальне провадження зареєстроване на самому початку 2021 року і весь цей час тривало слідство, детективи й прокурори збирали докази у процесуальний спосіб. Під час проведення слідчих й процесуальних дій було встановлено, що фігуранти цієї справи фактично вимагали грошові кошти за свою «допомогу» в питанні працевлаштування посадовця, а згодом вказані ними суми були фактично їм передані.

За її словами, всі ці факти належним чином зафіксовані детективами та прокурорами.

Хочу подякувати нашим партнерам із НАБУ і колегам із САП за гарно сплановану і прекрасно проведену операцію. Не можу приховати жалю, оскільки мова про моє рідне місто і про мою рідну область, але це нічого не міняє і не змінить“, – додала Генпрокурорка.

Голова Генеральної прокуратури зазначила, що політична приналежність фігурантів їм також не допоможе, а скоріше навпаки – увага до представників команди влади в подібних випадках має значення.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, що раніше Печерський суд зобов’язав Венедіктову перевірити законність міжнародного розшуку Злочевського.