ГЕНЕРАЛ З ДОНБАСУ СТАНЕ КОМАНДИРОМ “МИРОТВОРЦІВ” РФ В КАРАБАСІ

Керувати російськими миротворцями, які зайняли позиції в Нагірному Карабасі, буде генерал-лейтенант Рустам Мурадов, який був і на українському Донбасі. Про це повідомляє сайт "Кавказький вузол".

За даними журналістів, Мурадов вже зустрівся з главою Міноборони Вірменії Давидом Тонояном. А підвідомчий йому контингент, основу якого склали підрозділи 15-ї окремої мотострілкової бригади Центрального військового округу Росії, вже взяли під контроль Лачинський коридор. Шлях, який пов’язує Карабах з Вірменією.

Мурадов – родом з Дагестану. У нього профільна освіта, на військовій службі він з 1990 року: починав як командир взводу, а зараз є заступником командира Південного військового округу.

У російських ЗМІ уточнюється, що Мурадов – учасник двох чеченських військ і був задіяний в операції з ліквідації штабу Масхадов. Офіцер був військовим радником в Сирії, за що отримав геройське звання.

Знайоме прізвище Мурадова і в Україні – цей військовий в 2016-му році представляв Росію в центрі з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін на Донбасі. При цьому пропагандистські ЗМІ активно обговорють тему обстрілу, під який 5 березня 2016 року під Ясинуватою потрапив Мурадов. Нібито вогонь вівся мало не спеціально по офіцеру. Щоправда, ця інформація не знайшла підтвердження, але, мабуть, допомагає створювати образ бравого військового.