ГЕННАДІЙ ТРУХАНОВ ЗНОВУ ПОПАВСЯ НА БРЕХНІ

Цього разу - недостовірне декларування. Так, сьогодні 14 квітня САП повідомило Труханова про ще одну підозру.

Цього разу – недостовірне декларування. Так, сьогодні 14 квітня САП повідомило Труханова про ще одну підозру.

14 квітня 2020 року заступником Генерального прокурора – керівником #САП Назаром Холодницьким повідомлено про підозру Одеському міському голові у поданні суб’єктом декларування недостовірних відомостей до декларації особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік, – повідомляє САП

Так, слідством встановлено, що міський голова не вказав у декларації майно та доходи, що належали його дружині. Зокрема, квартиру у м. Одесі, паркомісця, автомобіль, а також корпоративні права тощо.

Загальна вартість незадекларованого майна сягає майже 16,3 млн гривень. Дії посадовця кваліфіковані за ознаками злочину, передбаченого ст.366-1 КК України. Санкція статті передбачає покарання у виді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Розслідування цих фактів детективи #НАБУ та прокурори САП здійснювали з березня 2019 року.

Зауважимо, що наразі у Вищому антикорупційну суді слухається ще дві справи про обвинувачення Одеського міського голови.

Одна справа стосується декларування недостовірної інформації за 2015-2016 роки.

Інша – щодо заволодіння коштами бюджету у сумі понад 92 млн гривень в результаті реалізації схеми придбання у власність приміщення адмінкорпусу колишнього заводу “Краян” за вдвічі завищенню вартістю – перебуває на розгляді в Апеляційній палаті Антикорупційного суду.