ФСБ рф звинуватили голову ГУР України у підриві Кримського мосту

Україна не підтвердила причетність до інциденту на Кримському мосту.

Підписуйтесь на нас у telegram

У спецслужбі рф наголосили, що до вибуху причетні громадяни України, Грузії та один вірменин. Також додали, що 12 учасників уже нібито вирахували, а 8 із них затримано. Організатором, вважають росіяни, було Головне управління розвідки та його керівник Кирило Буданов.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на росЗМІ.

У ФСБ також опублікували рентген скани вантажівки, в якій буцімто була закладена вибухівка, яка здетонувала на Кримському мосту. Як стверджують російські ЗМІ «на рентгені видно, що вибухівка не просвічується». Показово, що на оприлюдненому рентгенівському знімку у вантажівки відсутня ще одна вісь коліс у тягача. Тоді, як на раніше оприлюднених відео росіяни показували вантажівку з двома задніми парами коліс.

Однак російські спецслужби стверджують, що вона була на 22 палетах плівки вагою 22770 кг. Після цього на початку серпня її відправили з порту Одеси до Болгарії, звідти в Вірменію, Грузію і потім в Росію.

У ГУР Міноборони відреагували на звинувачення з боку РФ в організації вибуху на Кримському мосту

«Це фейкові структури, які обслуговують путінський режим, тому коментувати їх чергові заяви ми точно не будемо. Дивно, що ще жодної візитівки не знайшли в районі Кримського мосту», – заявив представник прес-служби ГУР МО Андрій Юсов.