(ФОТО) РІЧНИЦЯ ВБИВСТВА ШЕРЕМЕТА

Сьогодні на розі вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка у Києві, неподалік місця, де 20 липня 4 роки тому загинув журналіст Павло Шеремет, відкрили меморіал на згадку про нього.

Час на прочитання 1 хвилина

Відкриття цього пам’ятного знаку відбулося у рамках акції на вшанування пам’яті Шеремета, повідомляє Кий-інфо з посиланням на Укрінформ.

“Так сталося, що його з нами сьогодні нема. Сьогодні особливий день, бо ми відкриватимемо пам’ятник Павлу як символ незалежної журналістики”, – сказав друг Шеремета Геннадій Чижиков.

Зі свого боку, головний редактор “Української правди” Севгіль Мусаєва зазначила: “мені образливо, що і через 4 роки ми не знаємо, хто це зробив, але я впевнена, що рано чи пізно ми дізнаємося”.

Меморіал має вигляд неоднорідного білого листа десь два метри заввишки, на якому посередині курсивом написано “Павло Шеремет”.

Після відкриття меморіалу тут продовжилася акція на вшанування пам’яті журналіста. На місці загибелі Шеремета зібралося кілька десятків осіб, серед яких його друзі й колеги.

Також тут присутній екснардеп Мустафа Найєм і його брат, юрист Масі Найєм, адвокат підозрюваного у справі щодо вбивства Шеремета Андрія Антоненка Станіслав Кулик та інші. Деякі з присутніх одягнені у футболки “Хто вбив Павла?”.