Forbes Україна опублікувала найвпливовіших молодих українців

Цього року до рейтингу увійшли люди, які, на думку редакції, воюють, захищають та відновлюють країну.

Підписуйтесь на нас у telegram

До списку 30 до 30 ввійшли – волонтери та військові, і лише шестеро діячів відносяться до сфери культури та шоу-бізнесу.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на сайт Forbes.

«Тридцятка 2022-го не схожа на попередні: два претенденти – Роман Ратушний та Олександр Кукурба – загинули за час складання списку. Четверо номінантів перебувають у російському полоні. Війна не дивиться дату народження і забирає молодих, часто – найкращих. Тому ми зробили окрему статтю про молодих героїв, яких убили росіяни на цій війні», – зазначають у Forbes.

Цього року до рейтингу українського Forbes увійшли: майор ВСУ та учасник оборони Маріуполя Сергій Волинський (позивний Волина), депутатка Київради та парамедик Аліна Михайлова, пілот винищувача МіГ-29 Андрій Герус, режисерка документального кіно Аліна Горлова, командир розвідувального взводу ВСУ Максим Громов, доброволець та учасник російсько-української війни з 2014 року Дмитро Коцюбайло (позивний Да Вінчі), прес-офіцер полку Азов, учасник оборони Маріуполя Дмитро Козацький (позивний Орест) та інші.

«Суть проєкту 30 до 30 – знайти та показати суспільству молодих людей, котрі впливатимуть на майбутнє своїх галузей. У цьогорічній тридцятці ті, хто захищає нас сьогодні й здобуватиме перемогу завтра, ті, хто будуватиме нову Україну після перемоги. Саме вони – вірогідні творці нової української економіки, освіти та архітектури, вони розширюватимуть межі вітчизняного культурного простору», – наголошують автори списку.