Фонд держмайна продає Електронмаш за стартовою ціною 66,7 мільйона гривень

Стартова ціна приватизаційного об’єкта - 66 741 200,00 гривень. Заявки на участь в електронному аукціоні з умовами приймають до 11 листопада.

Фонд державного майна виставляє на продаж майновий комплекс столичного ДП “Електронмаш” за стартовою ціною у 66,7 мільйона гривень. Торги призначені на 12 листопада. Про це повідомляє пресслужба ФДМУ.

“12 листопада відбудеться аукціон з приватизації Єдиного майнового комплексу державного підприємства “Електронмаш”, – йдеться в повідомленні.

Загальна площа об’єкта – більше 100 тисяч квадратних метрів. До складу об’єкта приватизації входять 37 одиниць нерухомого майна, 3 земельні ділянки та 7 об’єктів, переданих у оренду.

Основним видом діяльності підприємства відповідно до Статуту є виробництво комп’ютерів і периферійного устаткування, у тому числі експортної продукції: електродвигунів, генераторів і трансформаторів. Станом на 30 червня 2021 року працювало 139 осіб.

Як відомо, Фонд державного майна планує провести аукціон із приватизації АТ “Перший київський машинобудівний завод” (колишній “Більшовик”) 27 жовтня; стартова ціна – 1,39 млрд грн.

29 жовтня має відбутися аукціон з приватизації українського титанового гіганта – АТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія” (ОГХК) зі стартовою ціною 3,7 млрд грн

Підписуйтесь на наш канал telegram