Фінляндія поступилася РФ хоча й забила першою

На 47-й хвилині перший гол на Євро у свій актив записав одноклубник українця Руслана Малиновського - Алексей Міранчук.

На Євро-2020 розпочався другий тур матчем між збірними Фінляндії та Росії. Не дивлячися на те, що команда фінів змогла відзначитись на початку поєдинку, арбітр не зарахував м’яч через офсайд.

Російські футболісти відповіли на це, забивши гол у роздягальню. На 47-й хвилині перший гол на Євро у свій актив записав одноклубник українця Руслана Малиновського – Алексей Міранчук.

У другому таймі гра не змінилася, на полі майже не виникало небезпечних моментів, а команди особливо не намагалися змінити рахунок. Матч закінчився мінімальною перемогою росіян 1:0.

Потрібно зазначити, що рахунок не задовольнив вболівальників РФ. Вони жалілися, що команда не атакує достатньо гостро, що на гру команди “важко дивитись”, а суддя на їхню думку тим і займався, що хотів зашкодити перемозі РФ.