Фільму “Іній” про події на Донбасі аплодували стоячи

У Каннах відбулася прем'єра україно-литовсько-польсько-французького фільму "Іній" режисера Шарунаса Бартаса, про війну на сході України.

Вітчизняний кінематограф було представлено у програмі “Двотижневик кінорежисерів” 70-го Каннського кінофестивалю.

Фільм у якому показані події російсько-українського збройного конфлікту на Донбасі, викликав фурор. На церемонії нагородження, картині та творчій групі глядачі аплодували стоячи.

Результат пошуку зображень за запитом "фільм іній"

Нагадаємо, зйомки фільму «Іній» розпочалися в грудні 2016 року. Близько двох тижнів зйомки проходили на кордоні з окупованим Кримом. Французький продюсер Janja Kralj тоді зазначила, що «Іній» це «…амбітний, засніжений фільм про дорогу, якою головні герої їдуть через Литву, Польщу та Україну до зони військових дій». І назвала фільм «особливою мандрівкою до українських реалій». Головні ролі у військовій драмі зіграли польський актор Анджей Хира та французька актриса Ванесса Параді.

У жовтні 2016, Державне агентство України з питань кіно підписало з продюсерським центром «Інсайт Медіа» контракт про надання державної підтримки розміром 11480,0 тис. грн. Тоді загальна вартість фільму була оцінена у 39900,0 тис. грн.