[:ru]Фильму “Иней” о конфликте на Донбассе аплодировали стоя[:ua]Фільму “Іній” про події на Донбасі аплодували стоячи[:]

У Каннах відбулася прем'єра україно-литовсько-польсько-французького фільму "Іній" режисера Шарунаса Бартаса, про війну на сході України.

[:ru]Отечественный кинематограф был представлен в программе “Двухнедельник кинорежиссеров” 70-го Каннского кинофестиваля.

Фильм в котором показаны события российско-украинского вооруженного конфликта на Донбассе, вызвал фурор. На церемонии награждения, картине и творческой группе аплодировали стоя.

Результат пошуку зображень за запитом "фільм іній"

Напомним съемки фильма «Иней» начались в декабре 2016 года. Около двух недель съемки проходили на границе с оккупированным Крымом. Французский продюсер Janja Kralj тогда отметила , что “Иней”, это “амбициозный,заснеженный фильм о дороге, по которой главные герои едут через Литву, Польшу и Украину в зону боевых действий!”. И назвала фильм “особенным путешествием в украинские реалии”. Главные роли в военной драме сыграли польский актер Анджей Хира и французская актриса Ванесса Паради.

В октябре 2016, Государственное вгентство Украины по вопросам кино, подписало с продюсерским центром “Инсайт Медиа” контракт о предоставлении государственной поддержки в размере 11480,0 тыс. грн. Тогда общая стоимость фильма оценивалась в 39900,0 тыс. грн.

[:ua]Вітчизняний кінематограф було представлено у програмі “Двотижневик кінорежисерів” 70-го Каннського кінофестивалю.

Фільм у якому показані події російсько-українського збройного конфлікту на Донбасі, викликав фурор. На церемонії нагородження, картині та творчій групі глядачі аплодували стоячи.

Результат пошуку зображень за запитом "фільм іній"

Нагадаємо, зйомки фільму «Іній» розпочалися в грудні 2016 року. Близько двох тижнів зйомки проходили на кордоні з окупованим Кримом. Французький продюсер Janja Kralj тоді зазначила, що «Іній» це «…амбітний, засніжений фільм про дорогу, якою головні герої їдуть через Литву, Польщу та Україну до зони військових дій». І назвала фільм «особливою мандрівкою до українських реалій». Головні ролі у військовій драмі зіграли польський актор Анджей Хира та французька актриса Ванесса Параді.

У жовтні 2016, Державне агентство України з питань кіно підписало з продюсерським центром «Інсайт Медіа» контракт про надання державної підтримки розміром 11480,0 тис. грн. Тоді загальна вартість фільму була оцінена у 39900,0 тис. грн.

[:en]У Каннах відбулася прем’єра україно-литовсько-польсько-французького фільму “Іній” режисера Шарунаса Бартаса, про війну на сході України. Вітчизняний кінематограф було представлено у програмі “Двотижневик кінорежисерів” 70-го Каннського кінофестивалю. Фільм у якому показані події російсько-українського збройного конфлікту на Донбасі, викликав фурор. На церемонії нагородження, картині та творчій групі глядачі аплодували стоячи.   Нагадаємо, зйомки фільму «Іній» розпочалися в грудні 2016 року. Близько двох тижнів зйомки проходили на кордоні з окупованим Кримом. Французький продюсер Janja Kralj тоді зазначила, що «Іній» це «…амбітний, засніжений фільм про дорогу, якою головні герої їдуть через Литву, Польщу та Україну до зони військових дій». І назвала фільм «особливою мандрівкою до українських реалій». Головні ролі у військовій драмі зіграли польський актор Анджей Хира та французька актриса Ванесса Параді. У жовтні 2016, Державне агентство України з питань кіно підписало з продюсерським центром «Інсайт Медіа» контракт про надання державної підтримки розміром 11480,0 тис. грн. Тоді загальна вартість фільму була оцінена у 39900,0 тис. грн.[:]