Естонський репер Tommy Cash вкрав ідею українського художника, а потім вибачився

Київський художник створив ідею Instagram-посту для відомого репера Tommy Cash, але виконавець забув вказати автора. Про це розповів сам митець Dimmi_taburets в Instagram.

Влітку художник та артдиректор Діммі Табурець домовився про співпрацю з естонським реп-виконавцем Tommy Cash. За словами митця, репер сам вийшов на зв’язок з ним і попрохав придумати декілька ідей длля його Instagram-аккаунту.

«Томмі написав мені в серпні, що йому дуже подобаються мої картинки, і що він хоче, щоб я створив ідеї для його профілю в обмін на його підтримку у вигляді «тега» в соц мережах. Потім запропонував зідзвонитися, і сказав, щоб я створив для нього ще 3 ідеї, за які отримаю колаборацію з ним у нього в профілі. Я почав створювати ідеї і замальовки. Йому сподобалися дві ідеї з шести і він сказав, що візьме їх собі. І продовжував писати, що йому потрібно ще більше ідей. На що я відповів, що подумав, хоча вже підозрював, що він мене використовує», — розповів художник в своєму профілі.

Після цього посту репер вибачився перед художником, сказав, що забув вказати автора, і додав тег на сторінку автора.

Діммі Табурець – 25-річний український діджитал-художник, фотограф та артдиректор. Має досвід співпраці з брендами Balenciaga, Diesel та A Better Feeling.

Читайте нас у telegram