Есмінець “Дональд Кук” ввійшов в територіальні води Грузії, що викликало паніку в Росії

Військовий корабель ВМС США «Дональд Кук» (USS Donald Cook - DDG-75) увійшов в територіальні води Грузії.

У порту Батумі його зустріли директор департаменту берегової охорони прикордонної поліції МВС Грузії капітан першого рангу Рамаз Папідзе і представники цього ж відомства, повідомляє Служба берегової охорони прикордонної поліції МВС Грузії.

Візит служить для висвітлення продовження морської співпраці між США та Грузією для сприяння регіональному миру та стабільності.

Візит проводиться відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я та Національного центру контролю за захворюваннями. З метою запобігання можливому поширенню COVID-19 засідання проводяться дистанційно.

“Базирующийся в Испании «Дональд Кук» 23 января отправился из Средиземного моря в Черное море, чтобы провести учения с союзниками и партнерами по НАТО. По сообщению МВД Грузии, американский корабль покинет Батуми завтра, 6 февраля.”, – пише російське видання “Известия” із закликом відповісти американцям.

Довідково: керований ракетний міноносець класу Арлі Берк “Дональд Кук” проводить морські операції в районі операцій 6-го флоту США на підтримку інтересів національної безпеки США в Європі. 6-й флот США проводить повний спектр спільних та морських операцій, часто у взаємодії з союзними та міжвідомчими партнерами, з метою просування національних інтересів США та безпеки та стабільності в Європі та Африці.