Епіфаній взяв опіку над 13 дітьми, батьки яких померли від ковіду

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній опікуватиметься дітьми, які втратили своїх батька та матір через коронавірус.

Третя хвиля коронавірусу позбавляє життя багатьох людей. В Україні з кожним днем фіксують рекорди захворюваності та смертей від ковіду.

Лише за минулу добу зафіксовано 19 893 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19, 433 людини загинуло. Кожного дня на додачу до нових випадків госпіталізації серед цивільного населення, додається понад 400 хворих медпрацівників.

Подружжя переселенців зі сходу оселилося на Київщині, де виховували 13 дітей – п’ятьох своїх і вісьмох всиновлених дітей. Але ковід позбавив сім’ю Родікових батьків, їх тато помер 20 березня, а через дев’ять днів померла мама.

Невідомо, як склалася б доля дітей, якщо УПЦ не звернула увагу на цей випадок. Віднині Митрополит Епіфаній взяв опіку Родікових на себе.

Сьогодні ця сім’я, ці тринадцятеро дітей, як ніколи, потребують підтримки. Церква продовжує всебічно опікуватися цією родиною, подбає про її духовні та матеріальні потреби. Київською єпархією Православної Церкви України вже створений цільовий “Благодійний фонд допомоги сім’ї Родікових”, він допоможе сім’ї вирішити найболючіші питання“, – повідомив Епіфаній у Facebook.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform