Експосадовців Закарпатської ОДА судитимуть за неякісні засоби захисту

Заволодіння майже 30 млн грн на неякісних засобах захисту від COVID-19 – судитимуть експосадовців Закарпатської ОДА та керівників товариств.

Закарпатською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальні акти щодо двох колишніх посадовців Департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки.

За даними слідства, один із місцевих підприємців уклав із Департаментом охорони здоров’я Закарпатської ОДА договір на постачання захисних масок, костюмів та респіраторів неналежної якості, інформує пресслужба Генпрокуратури.

Підприємці виготовляли костюми біологічного захисту, не маючи при цьому необхідної матеріально-технічної бази, а колишні керівники Департаменту Закарпатської ОДА проявили службову недбалість, уклавши договори із підприємцем і закупивши в нього медичні вироби неналежної якості.

Фото: pgo.gov.ua

Їх невідповідність встановленим державним стандартам та вимогам до такої продукції підтверджена результатами експертиз. Директор товариства також значно завищив ціну захисних костюмів – на 12 млн грн.

Фото: pgo.gov.ua

Нагадаємо, що на Закарпатті для контрабанди митник вносив зміни в електронну систему.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform