Експоліцейським, які вбили 5-ти річного Кирила Тлявова продовжили запобіжний

Про це повідомляє громадська активістка Аліна Боднар, їй повідомила бабуся покійного Кирила

Обвинуваченому у вбивстві 5-річного Кирилка Тлявова екс-поліцейському Івану Приходьку продовжили тримання під вартою до 7 червня 2021 р. Ще один екс-поліцейський Володимир Петровець та цивільний Дмитро Кривошей перебувають під заставою, і їм продовжили особисті зобов’язання. Про це мені повідомила бабуся Кирилка, – пише на своїй сторінці у Фейсбук Аліна Боднар.

Наступні засідання у справі убивства Кирилка Тлявова:10 -11 травня на 10:00.Це в першу чергу до уваги журналістів! Присутність громадськості теж буде підтримкою для сім’ї.

Вже скоро друга річниця…., – додає громадська активістка.

Нагадаємо: вбивство 5-літнього Кирила Тлявова нетверезими працівниками Патрульної поліції України сталося 31 травня 2019 року в Переяславі. Двоє поліцейських відпочивали та вживали алкоголь на подвір’ї приватного будинку. Вони вирішили постріляти по металевих банках з вогнепальної зброї. Після рикошету одна з куль влучила у Кирила Тлявова, що грався у сусідньому дворі.

3 червня 2019 було відсторонено керівництво райвідділку поліції, 4 червня подав у відставку начальник ГУНП у Київській області Дмитро Ценов. Він заявив, що несе відповідальність за дії підлеглих і попросив відправити його на війну з РФ, що триває на Донбасі. Також він сказав, що перерахує сім’ї вбитого хлопчика свій одноденний заробіток. Його перевели на службу в зону ООС, після чого він став помічником глави Нацполіції, до початку 2020 року звільнився з МВС.

Було створено петицію про звільнення Авакова з посади Міністра МВС, вона набрала 28 тисяч підписів, алепетиція не розглядалась. Сам Аваков заявив, що не писатиме заяву на звільнення і голова НПУ Князєв теж працює добре, отже не повинен йти у відставку.