Експоліцейського підозрюють у прикритті напарників-катів на Житомирщині

Нагадаємо, у січні 2021 року між населеними пунктами одного з районів Житомирської області група полісменів, вимагаючи у двох юнаків визнати причетність до викрадення автомобіля, спричиняли потерпілим удари руками та ногами в різні частини тіла, примушували їх стояти на колінах.

У кримінальному провадженні щодо застосування катування до двох юнаків на Житомирщині повідомлено про підозру ще одному вже колишньому патрульному поліцейському відділу ГУ Нацполіції в Житомирській області.

За даними слідства, патрульний поліцейський був очевидцем того, як його напарник погрожував вогнепальною зброєю потерпілому, вимагаючи від нього зізнання у вчиненні злочину. Однак, під час допиту працівниками ДБР він надав неправдиву інформацію щодо обставин події, намагаючись захистити свого колегу від кримінального переслідування за неправомірні дії.

Нагадаємо, у січні 2021 року між населеними пунктами одного з районів Житомирської області група осіб, вимагаючи у двох юнаків визнати причетність до викрадення автомобіля, спричиняли потерпілим удари руками та ногами в різні частини тіла, примушували їх стояти на колінах, інформує Офіс Генпрокурора.

До таких дій приєднався патрульний, який прибув на місце події. Однак, замість допомогти постраждалим, поліцейський дістав пістолет, перезарядив його та приставив до голови одного з потерпілих і спустив гачок, вимагаючи надати відомості щодо угону.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform