Екскомандиру роти Харківського Беркуту Віктору Шаповалову оголосили про підозру

Колишньому командиру роти Харківського Беркуту Віктору Шаповалову оголосили про підозру в організації терористичного акту та вбивств мітингувальників 18 лютого 2014 року.

Повідомляє kyiinfo з посиланням на Адвокатську дорадчу групу

Сьогодні Шаповалову будуть обирати запобіжний захід о 16:00. Печерський районний суд м. Києва, вул. Володимирська, 15. Суддя: Новак Р. В.

За даними слідства, Шаповалов організував вчинення підпорядкованими співробітниками терористичного акту, а саме забезпечив без відповідних підстав застосування співробітниками МОП «Беркут» спеціальних засобів та вогнепальної зброї.

Читайте також: Беркутівця, який обвинувачується у розстрілі 48 активістів Майдану, поновили на посаді

Такі дії колишнього командира роти «Беркуту» призвели до тяжких наслідків, у тому числі вбивств 3 мітингувальників, спричинення тяжких тілесних ушкоджень 11 особам, середньої тяжкості – 59, легких – 129.

Про це повідомляють в ОГП: Віктор Шаповалов, екскомандир роти харківського беркута, обвинувачується у перевищенні влади та службових повноважень 18 лютого 2014 року під час подій у центрі Києва, що призвело до тяжких наслідків. Справу розглядає Подільський суд.