Екскерівника КП «Муніципальна охорона» та підприємця судитимуть за фактом привласнення 580 тисяч гривень

Директор КП «Муніципальна охорона» вступив у злочинну змову із директором товариства, яке отримало право на проведення навчання, підписав та затвердив акти здачі – прийняття наданих послуг, достеменно знаючи, що навчання та підвищення кваліфікації охоронників, фактично не відбувалось.

Подільською окружною прокуратурою міста Києва направлено до суду обвинувальний акт відносно колишнього директора Комунального підприємства (КМДА) «Муніципальна охорона» та директора приватного підприємства за фактом заволодіння бюджетними коштами, за попередньою змовою групою осіб, у великих розмірах.

Згідно з матеріалами досудового розслідування, комунальним підприємством «Муніципальна охорона» було проведено процедуру закупівлі послуг з професійного навчання та підвищення кваліфікації охоронників на 300 слухачів.

Однак з метою заволодіння бюджетними коштами, директор КП «Муніципальна охорона» вступив у злочинну змову із директором товариства, яке отримало право на проведення навчання, підписав та затвердив акти здачі – прийняття наданих послуг, достеменно знаючи, що навчання та підвищення кваліфікації охоронників, фактично не відбувалось, тобто умови договору зі сторони виконавця не виконано.

Як наслідок від замовника в особі КП «Муніципальна охорона» на рахунок приватного товариства перераховано понад 580 тис. гривень за ненаданні послуги, що підтверджується висновком експертизи, повідомили у пресслужбі Київської міської прокуратури.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform