Ексголові районного суду Києва повідомили про підозру

Справи Майдану: Позбавлення прав для перешкоджання протестам - повідомлено про підозру ексголові районного суду Києва.

Прокурори повідомили про підозру колишньому голові одного з районних судів м. Києва – судді у відставці, а на теперішній час адвокату, повідомили у пресслужбі Генерального прокурора України.

Йому інкримінується незаконне перешкоджання проведенню мітингів і демонстрацій, вчинене службовою особою. За даними слідства, заради залякування мітингувальників, які 29 грудня 2013 року були учасниками руху автоколони від Хрещатика до резиденції “Межигір’я” колишнього Президента України, суддя за відсутності доказів притягнув до адміністративної відповідальності двох осіб за нібито невиконання водіями вимог про зупинку.

Суддя призначив їм 25 січня 2014 року найбільш суворий вид адміністративного стягнення за таке правопорушення – позбавлення права керування транспортним засобом.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Разом з цим слідством встановлено, що притягнуті до відповідальності громадяни взагалі не брали участі в автопробігу до “Межигір’я” і навіть не мали водійських посвідчень. Один із них є особою з інвалідністю першої групи, яка потребує для пересування сторонньої допомоги.

Нагадаємо, що у Конституційному Суді України оскаржують звільнення Тупицького.