Ексдиректор будівельної компанії привласнював кошти інвесторів

Слідчі Національної поліції встановили, що колишній директор у 2012-2013 роках заволодів коштами громадян-інвесторів. Потерпілі виплачували гроші, які мали йти на будівництво багатоквартирного будинку в центрі Києва.

Посадовець заволодів грошима вкладників у сумі майже два мільйони гривень. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції України.

Кошти, які привласнив зловмисник у 2012-2013 роках, призначалися для будівництва багатоповерхового будинку в центрі столиці, проте житловий комплекс упродовж восьми років досі не збудований.

Гроші, які передавалися громадянами безпосередньо керівнику товариства за укладеними з ним договорами інвестування, в касі товариства не оприбутковувалися. Таким чином фігурант, зловживаючи своїми повноваженнями, привласнив майже два мільйони гривень інвесторів.

Під час проведення санкціонованих обшуків за місцем мешкання зловмисника поліцейські виявили та вилучили боєприпаси до бойової нарізної вогнепальної зброї та комп’ютерну техніку з інформацією, яка вказує на протиправну діяльність.

На теперішній час вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Слідчі дії тривають.

Підписуйтесь на наш канал telegram