Ексберкутівець Шаповалов втік до Росії

Харківський колишній беркутівець ймовірно переховується на території Росії.

Прокурорка Самборська заявила, що Шаповалов змінив оператора мобільного зв’язку – на російського.

4 серпня 2021 року Шаповалову оголосили про підозру в організації терористичного акту та вбивств мітингувальників 18 лютого 2014 року. Після цього він зник, – повідомляє Watchers Media.

В грудні 2020 року колишній “беркутівець” позивався до ГУ Міністерства внутрішніх справ України та ГУ Нацполіції у Харківській області з вимогою визнати незаконним його звільнення, поновити його на посаді та виплатити середню зарплату за час “вимушеного прогулу”.

Так, суд постановив поновити Шаповалова на посаді командира оперативної роти №2 батальйону міліції громадської безпеки особливого призначення ГУ МВС у Харківській області, з якої його звільнили у листопаді 2015 року.

Також суд розпорядився стягнути з МВС на користь Віктора Шаповалова 11 297,20 гривень за дні “вимушеного прогулу”.

Нагадаємо, ексберкутівець перебував під вартою з 2015 року – Віктору Шаповалову інкримінували перевищення службових повноважень, що призвели до загибелі або поранення 110 активістів Євромайдану 18 лютого 2014 року в районі Маріїнського парку та Кріпосного провулка в Києві.

За даними слідства, екскомандир 2-ї роти харківського “Беркуту” віддав злочинний наказ, що призвів до смерті трьох активістів, а також травмування 107 людей.