Екологи зафіксували незаконний видобуток піску на Миколаївщині

До екологів Миколаєва надійшла скарга від громадських активістів, які помітили незаконний видобуток піску на території Балабанівського лісу.

Вчора, 14 квітня 2021 року до Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу надійшло звернення від Громадської організації “Дорожній контроль Миколаїв” стосовно незаконного видобутку піску на території Балабанівського лісу (Корабельний район міста Миколаєва), повідомляє “Кий-Інфо” з посиланням на телеграм канал Держекоінспекції.

З метою перевірки фактів, викладених у зверненні, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища здійснено виїзд на місце події та встановлено факт самовільного видобутку піску двома особами.

Відносно правопорушників складено протоколи за статтею 47 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Надалі буде обраховано збиток, завданий навколишньому природному середовищу. Матеріали по даній справі будуть передані до правоохоронних органів.

Нагадаємо, що на Вінниччині екологи висадили понад 6000 дерев.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform