Екологи не дозволили побудувати ТРЦ на озері Вирлиця

ТОВ "Мрія-інвест" не проаналізувало можливий вплив будівництва ТРЦ на добробут місцевих громад.

Управління екології та природних ресурсів КМДА надало негативний висновок щодо проєкту зі створення торговельно-розважального центру на озері Вирлиця.

Екологи підтвердили неможливість визначити впливи на довкілля від запланованого будівництва та окреслити екологічні умови його провадження, інформує Українська Природоохоронна Група.

ТОВ “Мрія-інвест” мало в планах забудувати столичне озеро торговельно-розважальним центром з офісними приміщеннями, паркінгом та автостоянкою.

Будівництво планувалося на частині берега озера на площі майже 28 га. Природоохоронна Група наголосила, що територія озера Вирлиця належить до територій, зарезервованих для створення об’єктів Природно-заповідного фонду.

Водночас у процесі планування проєкту не були деталізовані технічні характеристики планованої діяльності, не були проведені польові дослідження із залученням фахових науковців та не було вказано видовий склад та приблизні розміри популяцій риб, які здійснюють добові та сезонні міграції через територію планованої діяльності.

Фото: facebook.com/UkrainianNatureConservationGroup