Директорка департаменту освіти і науки Києва сумує за “совком”

Олена Фіданян, директорка департаменту освіти, на своїй сторінці у Facebook висловилася про ностальгію за Радянським Союзом

Про це повідомляє kyiinfo.

Часи, коли: не було ковіду; ми не боялися пити воду з вуличних автоматів; ми користувалися багаторазовими склянками й їх не нищили вандали; ми не купували воду для дому, а пили з крану..”, – пише Фіданян.

Чоловік директорки департаменту служив на фронті, сама вона з 2001 року стала співробітницею Головного управління освіти і науки. З лютого 2013 року почала працювати у Верховній Раді помічницею депутата VII скликання парламенту. У квітні 2014 року повернулася до Департаменту освіти і науки КМДА на пост директорки.

У відповідь на допис більшість коментаторів обурилося таким ставленням чинної директорки:

Також відомо, що до київського міського голови неодноразово зверталися народні депутати з проханням відсторонити Фіданян із посади.

Її звинувачували у тому, що вона саботувала питання національно-патріотичного виховання дітей міста. А також, за інформацією парламентарів, проводила договірні тендери, замість електронних підручників закуповувала застарілі нетбуки.