Директора столичного медзакладу підозрюють у зникненні 6,3 мільйона бюджетних коштів

До злочинної діяльності керівник комунального підприємства залучив трьох своїх заступників та головного бухгалтера.

За керівництва Київської міської прокуратури було повідомлено про підозру керівнику КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Голосіївського району м. Києва, трьом його заступникам та головному бухгалтеру за фактом заволодіння бюджетними коштами у сумі 6,3 млн гривень, у складі організованої групи.

Згідно з матеріалами слідства, директор комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Голосіївського району м. Києва, організував схему заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання своїм службовим становищем, йдеться у заяві столичної прокуратури.

До злочинної діяльності керівник комунального підприємства залучив трьох своїх заступників та головного бухгалтера. Злочинна схема полягала у виплаті заробітних плат працівникам, яких призначали на вакантні посади із числа своїх знайомих та родичів, але які фактично на роботу не виходили, а нараховані їм кошти розподілялися між учасниками організованої групи.

Таким чином учасники організованої групи протягом 2013 – 2019 років заволоділи бюджетними коштами у сумі понад 6,3 млн гривень. 29.06.2021 року правоохоронці провели обшуки у приміщені Голосіївської РДА та на комунальному підприємстві з метою виявлення доказів та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення.

Директору підприємства та чотирьом його підлеглим повідомлено про підозру, вирішується питання щодо обрання учасникам організованої групи запобіжних заходів. Також встановлюються інші особи, які можуть біти причетні до вчинення вказаного злочину.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Довідково: КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Голосіївського району м. Києва засноване на комунальній власності територіальної громади міста Києва, від імені якої виступає Київська міська рада та підпорядковане Управлінню охорони здоров’я Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.