Двоє українських захисників підірвались на вибухівці

У понеділок, 20 грудня, двоє українських захисників у зоні ООС отримали травмування внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої

Про це повідомляє Кий-інфо з посиланням на пресцентр ООС.

“З початку доби, станом на 11 годину, обстрілів з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано. Внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої двоє військовослужбовців Об’єднаних сил дістали травмування. Воїнам надано домедичну допомогу та евакуйовано до лікувального закладу. Стан здоров’я одного військовослужбовця – тяжкий, другого – середньої тяжкості”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, зазначається, що криміногенна ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил оцінюється як стабільна. За минулу добу підрозділи поліції зведених загонів перевірили 3190 транспортних засобів, 3448 осіб, а також виявили 45 адміністративних правопорушень та розкрили 11 злочинів. Через контрольні пункти в’їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію прослідувало 760 осіб, а на підконтрольну Україні територію прибуло 937 осіб.

Відтак, піротехнічні розрахунки ДСНС України зі складу Об’єднаних сил розмінували майже 1,5 гектара території та передали на знищення 59 вибухонебезпечних предметів.