Двоповерховий електропоїзд «Укрзалізниці» «Skoda» відправиться в перший рейс до Львова

30 грудня «Укрзалізниця» відправить у перший рейс відновлений двоповерховий електропоїзд за маршрутом №747 Київ — Львів. Поїзд відправлятиметься з Києва о 16:41 та прибуватиме до Львова о 00:45. На шляху прямування поїзд зупинятиметься на станціях Вінниця, Хмельницький, Тернопіль та інших.

Про це повідомляє Кий-інфо з посиланням на прес-центр «Укрзалізниці».

Також «Укрзалізниця» представить нову партію пасажирських СВ-вагонів 2021 року виробництва, що були замовлені за кошти державного бюджету в цьому році. З нових вагонів цієї партії сформували склад поїзда №229 Київ — Ужгород, квитки на який вже у продажу.

У цих вагонах враховано побажання пасажирів перенести пульт керування освітленням нижче для зручності пасажирів будь-якого зросту, а також змінено конструкції опускання столика, нижньої полиці та відкриття сміттєвих баків прихованою педаллю. Для пасажирів з порушеннями зору передбачено контрастну вхідну зону та додаткове освітлення сходів, підсвітку номерів купе.

У наступних вагонах нової партії також буде додатково зроблено маркування шрифтом Брайля. Крім цього, буде представлена оновлена зона відпочинку для пасажирів на Центральному залізничному вокзалі Києва — Business&Family Lounge by UZ.

Нагадаємо, на засіданні уряду 29 грудня Кабінет міністрів затвердив переможців конкурсу на посади членів наглядової ради Укрзалізниці.

Переможці Анатолій Амелін, Александр Долл, Якуб Карновські та Гепард Хафер стануть незалежними членами наглядової ради. Як представники держави — Сергій Лещенко, С.В. Москаленко та Давід Ломджарія.

Підписуйтесь на нас у Telegram.