Двох поліцейських судитимуть за катування чоловіків у Малині

За даними слідства у січні цього року поблизу м. Малин, група осіб вимагала у двох юнаків визнати причетність до вчинення угону автомобіля одного з нападників.

Про це стало відомо із заяви, яку оприлюднили сьогодні в Офісі Генерального прокурора. Зокрема, прокурори скерували до суду обвинувальний акт щодо чотирьох осіб, у тому числі щодо патрульного поліції у кримінальному провадженні за фактом катування двох чоловіків на Житомирщині.

Дії ще одного поліцейського, який став свідком катування, але надав слідчому неправдиві відомості про те, що не бачив неправомірних дій напарника кваліфіковано, як введення в оману суду або іншого уповноваженого органу.

За даними слідства у січні цього року поблизу м. Малин, група осіб вимагала у двох юнаків визнати причетність до вчинення угону автомобіля одного з нападників. Вони спричиняли потерпілим удари руками та ногами в різні частини тіла, примушували їх стояти на колінах.

До них приєднався патрульний поліцейський, який прибув на місце події, однак замість допомоги постраждалим, він вибіг з автомобіля, раптово дістав пістолет, перезарядив його та приставив до голови одного з чоловіків.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Вимагаючи отримання відомостей щодо угону автомобіля, поліцейський спустив гачок пістолету, після чого вдарив потерпілого рукояткою по голові.

Нагадаємо, що на Херсонщині побили чоловіка у відділі поліції.