Два вибухи пролунали в Єрусалимі біля автобусних зупинок сьогодні вранці – 1 загиблий, 21 поранених

Ситуація в Ізраїлі останнім часом дуже напружена, бо у країні хвиля сталася нападів на мирних громадян з боку палестинських радикалів.

Підписуйтесь на нас у telegram

У столиці Ізраїлю Єрусалимі пролунали два вибухи на автобусних зупинках на різних в’їздах до міста, внаслідок чого загинула одна людина, поранень зазнали як мінімум 18 осіб, двоє у тяжкому стані.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на видання The Times Of Israel

“На двох автобусних зупинках біля в’їздів до Єрусалиму вранці 23 листопада пролунали два вибухи, які призвели до загибелі однієї людини та поранення щонайменше 18 осіб, повідомили поліція і медики. Поліція схарактеризувала вибухи як терористичний акт”, – зазначають у виданні.

Перший вибух стався недалеко від головного в’їзду в Єрусалим в районі Гіват Шауль, незабаром після 7 ранку за місцевим часом, у годину пік пасажиропотоку, 12 осіб, що знаходилися на автобусній зупинці, були поранені в результаті вибуху, в тому числі двоє в критичному стані і двоє в тяжкому, повідомили медичні працівники. Одна з жертв пізніше померла в медичному центрі Шааре Зедек, повідомили представники лікарні.

Другий вибух стався невдовзі після 7:30 ранку на перехресті Рамот, на іншому в’їзді до Єрусалиму. У результаті другого вибуху три людини отримали легкі осколкові поранення, ще чотири людини були доставлені в лікарню з переляком, повідомили медики. Автобус на станції був пошкоджений вибухом. Незрозуміло, чи були жертви на вокзалі і в самому автобусі.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, вибухи були спричинені вибуховим пристроєм, залишеним у сумках.