Dragon Capital відповіла на звинувачення

Група компаній Dragon Capital повідомила, що її депозитарна установа не порушувала вимоги законодавства в частині інформаційного та організаційного забезпечення проведення загальних зборів акціонерів ПАТ Мотор Січ.

Про це йдеться в заяві групи.

«Щоб припинити поширення упередженої інформації Dragon Capital офіційно повідомляє, що депозитарна установа СП ТОВ Драгон Капітал не порушувала вимог Закону України про акціонерні товариства та Положення про провадження депозитарної діяльності (від 23.04.2013 р. № 735) в частині здійснення інформаційного та організаційного забезпечення проведення загальних зборів акціонерів ПАТ Мотор Січ та діяла виключно з метою забезпечення поінформованості своїх депонентів, які є акціонерами вказаного товариства, про процеси, що відбуваються навколо нього», — сказано у повідомленні Dragon Capital.

«Сьогодні (2 лютого, — ред.) ми надали НКЦПФР пояснення з приводу наших дій та сподіваємося на об’єктивний розгляд справи, в т. ч. з урахуванням ситуації, в якій наразі перебувають учасники ринку, котрі здійснюють депозитарний облік прав на акції ПАТ Мотор Січ», — додали у Dragon Capital.

Як повідомлялося, Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку заявила, що не знайшла «жодних ознак законної діяльності» у скликанні та проведенні загальних зборів акціонерів ПАТ Мотор Січ 31 січня.

«Розпочато процес правозастосування проти учасників ринку. У відношенні депозитарної установи ТОВ Драгон Капітал Комісією відкрито справу за порушення вимог Положення про провадження депозитарної діяльності» (від 23.04.2013р. № 735). Зокрема, в частині здійснення інформаційного та організаційного забезпечення проведення неправомірних загальних зборів ПАТ Мотор Січ”, — йдеться у повідомленні Комісії, оприлюдненому 1 лютого.

Dragon Capital — одна з найбільших груп компаній в Україні, що працює у сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надаючи повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів.

Dragon Capital є інвестором видавничого дому Медіа-ДК, до якого входять журнал НВ, Радіо НВ і сайт nv.ua.

Фото: Stock World