Довелось летіти іншим рейсом: Бразилія відмовилась заправляти літак лаврова

Бразильська корпорація Vibra Energia відмовилася заправляти російський літак Іл-96, на борту якого перебував міністр закордонних справ росії сергій лавров, через побоювання можливих санкцій з боку США.

Про це пише AeroTelegraph, передає Кий-Інформ.

Зазначається, що наразі глава російського МЗС лавров проводить турне країнами Латинської Америки.

Після візиту на Кубу та до Венесуели він попрямував на зустріч міністрів країн “Великої двадцятки”, що наразі триває в Бразилії.

Літак Лаврова приземлився в аеропорту Ріо-де-Жанейро, але Vibra Energia відмовилася заправляти літальний апарат, пославшись на загрозу санкцій США. Вони забороняють заправку урядових літаків рф.

росіяни з незрозумілих причин відмовились від заправки літака компанією Jet Fly та пропонували, аби їхній літак був дозаправлений прямо в повітрі паливозаправником Збройних сил Бразилії.

Проте бразильські військові відмовилися, оскільки нібито не знайшли такої кількості палива для чотиримоторного російського літака. 

Зрештою лаврову дозволили летіти на літаку, який мав доставити міністра закордонних справ Бразилії Мауро Вієйру назад до Бразилії. Це означає, що його зустріч із Лулою да Сілвою може все-таки відбутися.