Дочка Іллі Киви очолить юридичний департамент Полтавської міськради

Конкурс на посаду перемогла Катерина Кива —-дочка Іллі Киви, тепер вона директор Департаменту з питань реєстрації у Полтавській міськраді.

3 березня, конкурсна комісія визнала 27-річну Катерину Киву переможницею конкурсу на заміщення вакантної посади директора Департаменту з питань реєстрації. Вона була єдиною, хто подав документи на конкурс і, за рішенням комісії, показала добрі результати, – повідомляє видання “Полтавщина”.

Катерина Кива успішно склала тестове завдання та виконала три практичних завдання на «добре», «відмінно» та «відмінно». За результатами, отримала 23 бали з 25-ти. Далі комісія рекомендуватиме Полтавському міському голові призначити її на посаду директора департаменту.

Раніше Ілля Кива підтвердив інформацію про те, Катерина Кива, яка подалася на конкурс – його дочка.

Вона навчалася у Харківському національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого та у Національній академії внутрішніх справ у Києві.

З 2017 року Катерина Кива працювала в органах поліції. Спочатку була інспектором відділу Департаменту протидії наркозлочинності. Остання її посада — старший інспектор відділу організації відбору та проведення атестування. Катерина звільнилася з посади у департаменті кадрового забезпечення поліції у вересні 2020 року.

Згідно з поданою декларацією, Катерина Кива має квартиру в Києві площею 49 м², яку придбала за 286 тисяч гривень. Також вона є власницею автомобіля Mazda 3 Touring 2018 року випуску, який коштує 631 тисячу гривень. За 2020 рік Катерина Кива отримала 241 тисячу гривень заробітної плати. Також вона задекларувала грошовий подарунок у 57 тисяч гривень.