Добудувати метро на Виноградар цьогоріч не дала пандемія, – Кличко

Наразі роботи на будмайданчику тривають.

Компанія “Київметробуд”, яка є головним підрядником будівництва метро на Виноградар, звернулася з позовом до суду про відтермінування завершення будівництва на травень 2023 року. Про це повідомляє kyiinfo з покликанням на Київського міського голову Віталія Кличка.

“Щодо ситуації з будівництвом метро на Виноградар. Маємо, на жаль, затримку зі здачею двох нових станцій – “Мостицька” та “Проспект Правди”. Через ситуацію з пандемією, що вплинула на темпи роботи на об’єкті, головний підрядник – компанія “Київметробуд” – звернувся з позовом до суду про відтермінування завершення будівництва на травень 2023 року. І судові розгляди тривають”, – повідомляє Кличко під час звіту про діяльність у 2021 році та плани на наступний рік.

Мер столиці зазначив, що “Київметробуд” – це приватна компанія, а не комунальна.

“Але місто продовжує робити все можливе, щоб максимально швидко завершити будівництво. Ми фінансуємо такі об’єкти вчасно. Будівництво нових станцій профінансовано вже на 4 мільярди гривень. Головний підрядник поки не виконав усіх необхідних робіт на цю суму, тому як тільки зробить це – ми перерахуємо додаткові кошти. На наступний рік на ці видатки з бюджету міста передбачили 841 мільйон гривень”, – розповів Кличко.

Як відомо, 5 червня цього року Кличко заявив, що у 2021 році буде відкрито як мінімум одну станцію метро на Виноградарі.

Читайте нас у telegram