До антивакцинаторки, яка дякувала за російські гроші, прийшла СБУ

Обшук відбувається згідно з ухвалою суду.

8 листопада Служба безпеки України розпочала обшуки в оселі черкаської антивакцинаторки Олени Фаіст. Про це повідомляють прихильники Фаіст у соціальних мережах, а також сама Фаіст, яка намагалася проводити трансляцію та називала себе “журналістом”.

Олена Фаіст раніше була танцівницею та підробляла, роблячи манікюр. Зараз позиціонує себе однією з лідерок антивакцинаторського руху.

На одному з останніх мітингів вона розповіла про те, що отримує кошти з Росії та подякувала своїм “донорам” за це. Крім того, вона називала російсько-українську війну “штучно вигаданою”, а самих росіян “братським” народом.

“Ми брати слов’яни!”, “Єдиний народ!”, “Це штучна війна, якої насправді немає” коментувала дівчина на мітингу проти вакцинації під парламентом.

Нагадаємо, дівчина називає себе “Керівником Черкаського філіалу в “STOP Fake Pandemic”.

Напередодні мітингу Олена Фаіст вийшла в соцмережах в ефір, виступила з десятихвилинною промовою. В її промові звучали фрази “Люцифер”, “Слуги диявола”, “мучениця”.

Також вона є членом організації “Ведичний Світ”. Вони називають себе “громадським рухом розсудливих людей, об’єднаних ведичним світоглядом і культурою”.

Підписуйтесь на наш канал telegram