Діючому співробітнику Нацполіції повідомлено про підозру у Справах Майдану

За даними слідства, 18 лютого 2014 року підозрюваний, перешкоджав проведенню зібрань громадян, а також незаконно затримав кореспондента та оператора «5 каналу», застосовувавши насильство.

Слідчими Державного бюро розслідувань повідомлено про підозру колишньому старшому інспектору з особливих доручень відділу організації служби управління громадської безпеки Головного управління МВС України в м. Києві – діючому співробітнику Національної поліції України.

Йому інкримінується умисне, на виконання явно злочинного наказу, незаконне перешкоджання проведенню зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій, перевищення влади та службових повноважень працівником правоохоронного органу, а також перешкоджання законній професійній діяльності журналістів, йдеться у повідомленні Офісу Генпрокурора.

За даними слідства, 18 лютого 2014 року підозрюваний, перебуваючи в центральній частині м.Києва та діючи спільно зі співробітниками міліції особливого призначення «Беркут», перешкоджав проведенню зібрань громадян, а також незаконно затримав кореспондента та оператора «5 каналу», застосовувавши насильство.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

В результаті таких протиправних дій правоохоронця журналістам були спричинені тілесні ушкодження, окрім того, була пошкоджена відеокамера та інше професійне обладнання.

Наразі вирішується питання щодо звернення до суду з клопотанням про відсторонення підозрюваного від посади та застосування запобіжного заходу.