Діаспорська фундація виділила на сприяння обізнаності та розуміння Голодомору 700 тисяч доларів

Також кошти будуть використані для оцифрування двох рідкісних свідчень тих, хто пережив Голодомор, а також для того, щоб ці цінні матеріали були в онлайн доступі для дослідників, шкіл та широкої громадськості.

Фундація родини Темертей, заснована канадським підприємцем і меценатом українського походження Джеймсом (Джимом) Темертеєм, оголосила великий подарунок у розмірі $700 тисяч для сприяння обізнаності та розуміння Голодомору від Хелен та Пауля Барчуків. Про це повідомляє kyiinfo з покликанням на сторінку CКУ у Facebook.

“Цей щедрий подарунок дозволить Науково-освітньому консорціуму з вивчення Голодомору – HREC розширити поточні зусилля з інформування, включно з розробкою Масового відкритого онлайн-курсу, міжнародних конференцій та програм, що залучають науковців на початку їхньої кар’єри. Кошти також будуть використані для оцифрування 2 рідкісних свідчень тих, хто пережив Голодомор, а також для того, щоб ці цінні матеріали були в онлайн доступі для дослідників, шкіл та широкої громадськості”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Фонд Temerty Foundation надав Торонтському університету (The University of Toronto) 250 мільйонів доларів на підтримку досліджень у галузі охорони здоров’я.

Читайте нас у telegram