ДЕТЕКТИВНЕ АГЕНТСТВО ПРОДАВАЛО КОНФІДЕНЦІЙНУ ІНФОРМАЦІЮ В РОСІЮ

До складу злочинного угрупування входив діючий працівник поліції та керівник підрозділу ДПС

Київська місцева прокуратура № 4 призупинила незаконну діяльність приватного детективного агентства, яке продавало конфіденційну інформацію із баз даних державних та силових органів зацікавленим особам, закордон і, в тому числі, Росію. До складу злочинного угрупування входили діючі силовики, повідомляє сайт Київської міської прокуратури. 

«Вказане агентство спеціалізувалося на незаконному збуті інформації з баз даних «Безпечна столиця» КМДА про пересування транспортних засобів, даних банківських установ, Державної податкової служби, Національної поліції, Державної прикордонної служби, органів юстиції тощо»,  – говориться у повідомленні. 

Під час слідчих дій було встановлено факти системного збуту інформації через підконтрольний анонімний канал месенджеру «Телеграм», у тому числі на замовлення російської сторони та в інтересах осіб, що проживають на території анексованого АР Крим. Вартість “послуг” становила від 100 до 2 тисяч доларів.

До складу злочинного угрупування входили діючий працівник поліції, керівник структурного підрозділу ДПС України, співробітник державної кредитно-фінансової установи, співробітники страхового бюро та інші особи  

Правоохоронцями була порушена кримінальна справа за ст. 361, 361-2, 362, 232 та 364 КК України.