Десна та малі річки вийшли з берегів

Ближче до Чернігова, біля Макошине, рівень води підвищується на 6-7 см за добу.

Підписуйтесь на нас у telegram

Через велику кількість опадів рівень води підвищується.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на Департамент цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОВА

Вода продовжує прибувати на заплави, є випадки підтоплення доріг та понижених ділянок сіл у Чернігівському та Ніжинському районах. У самому Макошино по вул. Хоробор підтоплено кілька  домоволодінь та дорогу по вул. Придеснянській

Через велику воду на Десні порушене транспорте сполучення сіл Бирине, Підгірне, Прокопівка Новгород-Сіверського району. Сюди добираються через Сумську область або човнами. Втім тут вода впала на 12 см.

У Новгород-Сіверському перелито проїжджу частину дороги по вул. 8 Березня, у Коропі – по вул.Лугова, населення тут пересувається на човнах.

Поки не працює поромна переправа на Десні до сіл Пекарів, Кнути, Костирів, Синютин Корюківського району, рух транспорту здійснюється через смт Короп Новгород-Сіверського району.

Деснянська вода перелила дорогу Сосниця-Шаповалівка біля Малого Устя до мосту через Десну. Для перевезення людей тут залучено моторний човен;

А от на Дніпрі та заплавах вода почала спадати – по 3-4 см на добу.

У Сосницькій громаді вода перелила перелиті ділянки дороги Сосниця-Пекарів-Шабалинів. Доставка продуктів харчування та товарів першої необхідності до Пекарівського старостинського округу здійснюються в об’їзд через Короп, населення користується човнами.

Через повінь на Дніпрі перелиті деякі дороги у Михайло-Коцюбинській громаді. У селі Мньов перелито проїжджу частину дороги по вул. Набережна (підтоплено 18 домоволодінь) та по вул. Гоголя (підтоплено 7 домоволодінь).

У Ріпкинській громаді перелито дорога Радуль – Новосілки, у самому Радулі – вулиці Новікова, Дніпровська, Міхньова, Київська та Низова. Тут пересуються човнами.