Держсекретар Блінкен зустрівся з міністром закордонних справ України Кулебою

Ми продовжуємо підтримувати євроатлантичну інтеграцію України в умовах безперервної агресії Росії на Донбасі та в Криму, - держсекретар США Блінкен.

Державний секретар Ентоні Дж. Блінкен зустрівся сьогодні в Брюсселі з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою, інформує “Кий-Інфо“.

Секретар Блінкен підтвердив непохитну підтримку США суверенітету та територіальної цілісності України в умовах агресії Росії. Він висловив занепокоєння навмисними діями Росії щодо ескалації напруженості з Україною, в тому числі завдяки агресивній риториці та дезінформації, посиленню порушень режиму припинення вогню та переміщенню військ в окупованому Криму та біля кордонів України.

Секретар Блінкен та міністр закордонних справ Кулеба обговорили важливість просування верховенства права та економічних реформ для зміцнення українських інституцій, підтримки антикорупційних зусиль та подальших прагнень до євроатлантичної інтеграції.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, що “Кий-Інфо” сьогодні повідомляло про зустріч міністра МЗС з Генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом у Брюсселі, де партнери обговорили питання агресії РФ.