Держприкордонслужба виявила майже 400 правопорушників, які незаконно потрапили до Криму

З початку року співробітники Держприкордонслужби під час заходів перевірки виявили майже 400 правопорушників та наклали штрафів на суму більше 617 тисяч гривень.

Про це повідомили на офіційному сайті Державної прикордонної служби України, інформує kyiinfo. Не зважаючи на неодноразові попередження прикордонників, громадяни продовжують порушувати визначений законодавством України Порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.

За даними Держприкордонслужби, тільки протягом вихідних, під час перевірки документів в КПВВ на адмінмежі з ТОТ АР Крим, прикордонники виявили 6 таких правопорушників – громадян України. Всі вони незаконно потрапили в тимчасово окупований Крим з території Російської Федерації через закриті пункти пропуску.

Зазначимо, з початку року співробітники Держприкордонслужби під час заходів перевірки виявили майже 400 правопорушників та наклали штрафів на суму більше 617 тисяч гривень.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, згідно з чинним законодавством України, потрапити на територію Кримського півострова можна лише через КПВВ «Каланчак», «Чаплинка» та «Чонгар». КПВВ працюють щоденно та цілодобово.

Раніше kyiinfo повідомляло, що службовий собака прикордонників допоміг виявити контрабанду на поромному пункті пропуску «Орлівка».